Vycpaná Dáša - zpěv       

Narodila se v Ulánbátaru. V pěti letech se s rodiči přestěhovala do Jakarty, kde po ukončení základního vzdělání začala studovat na místní konzervatoři operní zpěv. Po absolvování konzervatoře dostala nabídku od Berlínské filharmonie, kde působila několik let a získala zde řadu ocenění a celosvětový věhlas.

Při náhodné návštěvě jednoho metalového festivalu začala přemýšlet o spojení klasické hudby a metalu a tak ji to nadchlo, že tuto fúzi začala praktikovat. Položila základy hudebnímu stylu na kterém se dnes "veze" spousta kapel po celém světě - namátkou třeba švédští Naitvish.

Když Německem proběhla zpráva, že v Praze byla založena skupina Vycpaná Dáša, zpěvačka reagovala téměř okamžitě. Navštívila Březí u Říčan kde kapela má zkušebnu. Zajímalo ji především, co hrají a z jakého důvodu použili její jméno. Na konci zkoušky byla tak nadšená, že druhý den odletěla do Berlína a zrušila veškeré závazky s filharmonií s tím, že se chce plně věnovat kapele, se kterou sdílí své nemalé sympatie i jméno.

Od té doby se pravidelně účastní vystoupení (kromě jednoho). Na koncertech ale zatím mlčí, protože se učí česky.