Tomáš Hřivnáč (výtvarník malíř-hlubotisková grafika), hráč na perkusní nástroje.
První hudební rytmy ho zaujaly, ještě když byl vysoký jako jídelní stůl, v dokumentu z Afriky od cestovatelů pánů Hanzelky a Zikmunda.

Na základní škole doprovázel své kolegy v pěveckém sboru na indický bubínek a studium na housle v ZUŠ Říčany vydržel pouze tři roky, protože ke cvičení se dostal vždy jen pět minut před hodinou.

Na střední škole (Střední škola umělecko-průmyslová v Praze) se stal členem hudební skupiny "Soubor Dalibor", kde se většinou staral o rytmiku pod vlivem percussionistů Carlose Santany, ale i o basovou linku na violončelo a občasné kytarové harmonie. Z jednoho koncertu ve školní tělocvičně se dokonce na několik let dochoval záznam z vystoupení. (Dnes je držitel magnetofonového pásku neznámý.) V "Souboru Dalibor" necvičil nikdo.

Po maturitě a po vojně se Tomáš oženil a deset let se věnoval převážně svým výtvarným projektům - až do počátku devadesátých let, kdy si v New Yorku pořídil djembe, se kterým se opět hudebně začal uplatňovat po hospodách při folku a country music a na příležitostných jam-sessionech po klubech v bluesových, rokových a jazzových formách.

V současnosti Tomáš působí kromě "Vycpané Dáši" jako stálý člen v doprovodné skupině P.R.S. šansoniérky Renaty Drössler se kterou natočil dvě CD a v zábavové skupině "Vosma". Dále nejčastěji hostuje: jazzové trio Eleny Sonenshine, České srdce, Fear Darrig, Stormin a Method of Touch. A proto Tomáš necvičí dodnes.

 

» » Sonda pocitů Kryštofa Vondráčka: SHOWREEL - 2016 zde. Odkaz na facebook Kryštofa Vondráčka zde.